Dárkové poukazy

Spa Resort Lednice

O Spa Resortu Lednice ****


Spa Resort Lednice **** je nekuřácký hotel, který svým hostům nabízí komfortní ubytování v 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním knížecím apartmánu, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneoprovozem, kde si můžete vybrat ze širokén léčebných a relaxačních procedur, wellness centrem, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností a prostorem pro školení. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu a bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu hotelu.

Pokoje

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás na lůžkách přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny.

Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.

Spa Resort nabízí 40x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (2 pokoje bezbariérové), 3x apartmán - oddělená ložnice a pokoj a 1x Knížecí apartmán - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem.

Check-in: 14:00 / Check-out: 11:00

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Lokalita

Spa Resort Lázně Lednice **** se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Tento areál je rájem historických památek, překrásné přírody a jiných turistických zajímavostí. Návštěvou hotelu se tak ocitnete v blízkosti mnoha památek UNESCO a čekají Vás i nejedna další zajímavá místa na území jižní Moravy.

Pojetí lázeňského hotelu

Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou. Díky umístění hotelu přímo u lázeňské kolonády, máte lednicko valtický areál a Lednický zámek s největším zámeckým parkem v Evropě jako na dlani.

Léčebný dům byl projektován Ing. Arch. Martinem Ondrouchem, PhD. Design hotelu navrhl designér David Maliňák. Projekt zahrady je realizován dle návrhu zahradního architekta Ing. Jaroslava Kostrhúna.

Wellness centrum

Unikátní bazén v našem wellness centru využívá vodu z přírodního léčivého zdroje, kterým je jodová mořská voda. Její původ je v období mladších třetihor která se pro lázeňskou léčbu čerpá z hloubky 1250 m. 18.12. 2014 jsme pro vás otevřeli dlouho očekávaný nový bazén, který je vyroben z nerezové oceli a napuštěn směsnou třetihorní mořskou vodou z našeho pramene, který je unikátní v celé ČR. Součástí Wellness centra bude také špičková Infrasauna Physiotherm s ochlazovnou.

Bazén s privátní infrasaunou je otevřen denně od 7:30 do 19:30 a je určen pouze pro hotelové hosty.

Vstup do wellness centra je k dispozici našim hostům v ceně ubytování.

Lázeňská léčba

Základem lázeňské léčby v lázních Lednice je léčivý účinek jodové mořské vody jako přírodního léčivého zdroje, který je doplňován rehabilitačním cvičením, reflexní terapií, lymfatickými drenážemi, různými masážemi a dalšími léčebnými procedurami. Vše probíhá pod dohledem lékaře, který doporučí klientovi nejlepší léčebné procedury.

Co léčíme

V našich lázních se specializujeme na léčbu pohybového aparátu, revmatických chorob, osteoporózy a léčbu ženské neplodnosti a chronických gynekologických potíží.

Neplodnost a gynekologická onemocnění

Léčba neplodnosti a gynekologických potíží je připravena pro ženy, kterým se navzdory jejich přání doposud nepodařilo otěhotnět, těhotenství úspěšně donosit či trpí opakovanými záněty.

Nemoci pohybového ústrojí

Léčba pohybového aparátu je určena pro všechny z vás, kteří trpí různými bolestmi pohybového aparátu. Základem léčby je jodobromová voda, která prokazuje velmi dobré účinky spolu s rehabilitačním cvičením a různými dalšími metodami.

Dermatologické problémy

Léčba přírodními léčivými zdroji (balneoterapie) je staletími prověřenou, efektivní a bezpečnou léčebnou metodou, která napomáhá hojení chronických, zejména zánětlivých kožních onemocnění.

Fotogalerie z prostředí Spa Resortu Lednice ****

spa_resort_lednice_01
spa_resort_lednice_02
spa_resort_lednice_03
spa_resort_lednice_04
spa_resort_lednice_05
spa_resort_lednice_06
spa_resort_lednice_07
spa_resort_lednice_08
spa_resort_lednice_09
spa_resort_lednice_10
spa_resort_lednice_11
spa_resort_lednice_12
spa_resort_lednice_13
spa_resort_lednice_14
spa_resort_lednice_15
Lázně Lednice

Lázně Lednice

Lázně nabízejí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím. Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.
Spa Resort Lednice

Spa Resort Lednice

Přijeďte si odpočinout od starostí všedních dní do Lednice. Uvolněte se a užijte si kvalitní wellness procedury. Stačí si jen vybrat z naší široké nabídky pobytů.